Jak używać wibratora Lovense Lush?

Wibrator Lovense Lush to najnowocześniejsza zabawka erotyczna, która całkowicie zrewolucjonizowała rynek tego typu gadżetów. Jest to wysokiej klasy wibrator, który stymuluje również punkt G. A co jest w nim tak wyjątkowego? Może być sterowany przez aplikację mobilną, co daje możliwość różnych sposobów jego użytkowania. Jak dzięki tej zabawce można urozmaicić swoje życie erotyczne?Zabawa solo i we dwoje - nawet na odległość

Przeżycie prawdziwej rozkoszy przy pomocy wibratora Lovense Lush jest w zasadzie pewne i za każdym razem może wyglądać zupełnie inaczej. Urządzenie to jest bowiem zdalnie sterowane, możesz więc używać go samodzielnie, podczas igraszek łóżkowych z partnerem, a nawet... jeśli partnera nie ma obok Ciebie. Co więcej, jest to wibrator, który może być sterowany zarówno z krótkiego, jak i długiego dystansu. Oznacza to, że oddając nad nim kontrolę partnerowi może on obserwować Twoje przeżycia, będąc obok lub nawet w innym pomieszczeniu. Takie możliwości to zasługa nowoczesnych technologii oraz specjalnej antenki, która jest umieszczona na końcu ogonka wibratora. Gadżet od Lovense łączy się ze specjalną aplikacją przy pomocy Internetu lub bluetooth. Dzięki temu Twój partner może decydować o intensywności Twoich doznań. Oczywiście możesz używać tej zabawki również samodzielnie, wszystko zależy od Twoich potrzeb i kreatywności.

Wystarczy odpowiednia aplikacja

Jak używać wibratora Lovense Lush przy pomocy aplikacji? Jest to niezwykle proste. Wystarczy ściągnąć za darmo specjalną aplikację, która jest dostępna w Google Play oraz Apple Store, a następnie rozpocząć prawdziwą zabawę! Obsługa programu jest intuicyjna, aplikacja posiada polską instrukcję obsługi i nie sprawi problemu nawet osobie mało zaznajomionej z nowoczesnymi technologiami. Dodatkowo program został wyposażony w bardzo przydatne opcje, takie jak np. nagrywanie wibracji. Dzięki temu możesz stworzyć ich określone sekwencje, które sprawiły Ci największą rozkosz, a następnie w dowolnym momencie je odtwarzać. Oznacza to, że wszystkie te niezwykłe wrażenia możesz przeżywać ponownie! Lovense Lush wprowadza do sypialni zupełnie nową jakość i pokazuje również, że seks na odległość może być tak samo intensywny i satysfakcjonujący, jak ten w rzeczywistości.

Duża moc, ciche wibracje

Wibrator Lovense Lush jest kilka razy silniejszy od innych, dostępnych na rynku, sprzętów tego typu. W zależności od wybranych wibracji, może dawać bardzo subtelny efekt, włączony zaś na najmocniejszym poziomie - wibruje z niesłychaną mocą, przez co doznania są niezwykle intensywne! Jest przy tym bardzo cichy, nie musisz zatem obawiać się, że Twoja zabawa stanie się niedyskretna. Urządzenie to świetnie sprawdzi się również w podróży - nie zajmuje dużo miejsca. Ilość możliwości, jakie niesie ze sobą ten gadżet, sprawia, że z pewnością każdy dostosuje go do swoich potrzeb. Wibrator od Lovense spełni wymagania każdej kobiety, nawet tej, która do tej pory dość ostrożnie podchodziła do tego typu zabawek. Z tym urządzeniem, bardzo szybko zmienisz zdanie. Wibrator Lovense Lush jest dostępny w atrakcyjnej cenie w sklepie internetowym Oh, Paris!

Sprawdź